Šiauliuose vyks skautijos pavasario šventė

skautaiŠiauliuose šeštadienį vyks kasmetinė Lietuvos skautijos pavasario šventė, pavadinta „Į saulę“.

Šiais metais renginys vyksta Šiauliuose, nes prieš šimtą metų šiame mieste įsikūrė pirmasis skautų vienetas. Šiauliai šįmet tikisi sulaukti apie 1,5 tūkst. skautų.

Šeštadienio rytą skautai žygiuos Šiaulių bulvaru į iškilmingą rikiuotę, o po jos vyks programa, skirta įvairaus amžiaus grupėms. Renginys baigsis vakaro laužu, kur skambės dainos ir muzika.

Šventės tema – planetos, visatos paslaptys, kelionės galaktikomis ir žvaigždynais, amžinoji šviesos ir tamsos kova. Skautai susipažins su įdomiausiomis miesto vietomis, muziejais.

Lietuvos skautija yra didžiausia skautų organizacija Baltijos šalyse, vienijanti apie 2,7 tūkst. skautų visoje Lietuvoje.

Vadovaudamiesi skautišku metodu, organizacijos savanoriai ugdo pilietišką, atsakingą ir veiklų jaunimą. Kaip skelbia organizacija, skautų judėjimas yra progresyvios saviauklos sistema, veikianti per įžodį ir priesakus, mokymąsi per veiklą, patyrimo laipsnius ir mažų grupių narystę.

BNS nuotr.

Informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

 

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode