12proc
„JUOKIS – 2023“ Mažeikiuose

 Kovo 26 d., sekmadienį, 17 val. Mažeikių kultūros centre vyks humoro grupių šventė „JUOKIS - 2023“. Naujas programas rodys trys kolektyvai iš Aukštaitijos ir Žemaitijos.

    Aukštaitijai atstovaus garsioji SPRANDŽINA iš Šeduvos (vadovė Izolina Stanulienė). Trijų dalių programoje „Išmanieji“ jie juoksis iš žmonių susvetimėjimo, sumaterialėjimo, netikusių tarpusavio santykių, pašieps prisirišimą prie naujų technologijų. Šeduviškiai visada žavi raiškia šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis.

Humoro grupės „Ambrozija“ koncerte – visus apstulbinęs, bet jautrus netikėtumas!

Ši „Meilės diena“ tikrai išliks atmintyje ne tik humoro grupės „Ambrozija“ aktoriams, jiems talkinusiems muzikantams, Kuršėnų kultūros centro personalui, bet ir keliems šimtams koncerto lankytojų! Sugužėję į teatralizuotą humoro renginį "Muzikinės piršlybos", žiūrovai net nesitikėjo, kad prasiskleidus uždangai, jie, koncerto įkarštyje, pamatys ne tik juoko bei muzikos šou, bet ir taps tikrų piršlybų liudininkais! Ir kas galėjo nulemti tokią netikėtą įvykių eigą? Turbūt tik begalinė meilė...

Kovo mėnesio filmai

Rose Namajunas: aš esu čempionė

Thug Rose: Mixed Martial Artist (2023)

Žanras: Dokumentika

Sukurta: JAV

Režisierius: Marius A. Markevicius

Kino teatruose nuo: 2023-02-10

Trukmė: 1h 31 min

Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

„Renkuosi meilę“, – kiekvieną ryta sau pakartoja UFC čempionė Rose Namajunas. Ringe ši kovotoja juda muzikos ritmu, o po pergalių gaubiasi trispalve. Menininkų iš Lietuvos šeimoje gimusi profesionali sportininkė šiame jautriame ir iki skausmo atvirame dokumentiniame pasakojime atskleidžia esminį skirtumą tarp smurto ir kovos. Nors kelionė čempionės diržo link truko beprotiškai ilgai, Rose į priekį vedė pasitikėjimas savimi, o didžiausiu atpildu tapo ją supantys ir palaikantys žmonės. Galima sakyti, ji pati yra tikra menininkė, radusi priešnuodį vaikystėje patirtiems sunkumams.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode