Kodėl vis daugiau žmonių naudoja plaukų kaukes?

plaukukaukesGražūs, sveiki ir žvilgantys plaukai ne tik padeda atrodyti stulbinančiai, bet ir suteikia pasitikėjimo savimi. Tačiau, dėl įtempto gyvenimo tempo ir laiko stokos bei noro ką nors veikti po ilgos darbo dienos mes ne tik patys kenčiame dėl to, kad mūsų plaukai atrodo ne per geriausiai, bet ir vis rečiau sutinkame žmones, kurie gali pasigirti nuostabia jų būkle.

Plaukų grožis ir sveikata yra dvi tarpusavyje susijusios sąvokos. Taigi, todėl vis daugiau žmonių stengiasi rūpintis savo plaukų būkle ir įtraukia kaukes į savo priežiūros priemonių arsenalą ir tokiu būdu prisideda prie sveikų, blizgančių plaukų puoselėjimo.

Kaukės plaukams: kokią pasirinkti?

Drėkinanti

Jei jūsų plaukai yra sausi, išsišakojusiais galiukais ir nepaklusnūs - tai reiškia, kad jiems reikia drėgmės. Tokios kaukės tiekia vandens molekules į viršutinius plauko stiebo sluoksnius ir jas ten išlaiko, sukuriant apsauginę plėvelę, kuri neleidžia plaukams išsausėti. Paprastai juose yra aliejų, lipidų ir silikono. Drėkinamoji plaukų kaukė taip pat tinka garbanotiems ir banguotiems plaukams. O turint sveikus ir lygius plaukus - drėkinamoji kaukė padės išlaikyti jų grožį.

Maitinanti

Tai daugiafunkcinės kaukės: drėkina, maitina, minkština ir lygina plaukus. Sudėtyje esantys aliejai plaukams prisotina ir aprūpina juos būtinomis medžiagomis. Tai išties efektyvūs produktai, kuomet reikia intensyvios ir skubios priežiūros. Jie naudingi labai sausiems, silpniems, šiurkštiems ir lūžinėjantiems plaukams. Taigi, jei plaukai pažeisti, maitinamąsias kaukes reikia naudoti reguliariai. Tačiau, šias plaukų kaukes galima naudoti ir profilaktiškai ant sveikų plaukų, kurie gali būti paveikti žalingų aplinkos veiksnių. Pavyzdžiui, po maudynių jūroje ar ilgo buvimo saulėje plaukai gali išsausėti ir nusilpti. Kaukė suteiks jiems gyvybingumo.

Atkuriamoji

Tokios kaukės ar plaukų aliejai padės atkurti trapių, pažeistų plaukų struktūrą ir juos sustiprinti. Sudėtyje dažniausiai vyraujantys komponentai yra baltymai, kreatinas ir vitaminai. Be to, rinkitės šią kaukę, jei dažnai naudojate plaukų formavimo prietaisus.

Lyginamoji

Ji padaro garbanotus, kietus ir nepaklusnius plaukus lygiais ir lengviau formuojamais. Jose gali būti drėkinančių komponentų, dėl kurių sruogos tampa minkštos ir elastingos. Kaukėse esantys augaliniai aliejai plaukams išlygina juos, silikonai sukuria apsauginį sluoksnį ant stiebo, o vitaminai ir aminorūgštys atgaivina plaukus.

Dažytiems plaukams

Iš karto po dažymo plaukai blizga ir yra sodraus atspalvio. Tačiau, po kurio laiko pigmentas išplaunamas, atsiranda blankumas, o be to, jei dažuose buvo agresyvių komponentų, plaukai gali išsausėti ir imti lūžinėti. Taigi, kaukės dažytiems plaukams padės viso to išvengti ir išlaikyti ryškią spalvą ilgesnį laiką.

Suteikianti apimties

Jei norite ploniems, susilpnėjusiems plaukams suteikti tankesnį efektą, rinkitės plaukų kaukes suteikiančias apimties. Paprastai jose yra aminorūgščių, elastino ir keratino. Šie komponentai stiprina plauką, suteikia jam elastingumo, pakelia nuo šaknų taip didinant apimtį ir suteikia purumo.

Plaukų augimui skatinti ir slinkimui mažinti

Tokios kaukės dažniausiai turi stiprinamąjį poveikį: vitaminai ir mineralai prasiskverbia į plauko folikulą ir maitina jį naudingais elementais. Tokiu būdu skatinama kraujotaka. Tuomet šaknys gauna daugiau deguonies ir plaukai pradeda augti greičiau.

Kaip naudoti plaukų kaukę?

Kaukę reikia tepti ant švarių, ką tik išplautų plaukų nuo vidurio iki galiukų. Prieš tepant patartina plaukus iššukuoti, kad kaukę lengviau pasiskirstytumėte tolygiai per visą reikiamą ilgį. Užtepę kaukę galite supinti kasą ar susukti kuodą ir apvynioti galvą šiltu rankšluosčiu, kad padidintumėte kaukės efektyvumą ir komponentai lengviau įsiskverbtų į kiekvieną plauką. Palikite kaukę ant galvos pagal ant pakuotės nurodytą laiką (dažniausiai nuo 5 iki 20 minučių), tada nuplaukite šiltu vandeniu. Jei vietoje įprastos kaukės naudojate aliejus plaukams - būtinai labai kruopščiai išskalaukite. Procedūra dažniausiai turi būti kartojama 1-2 kartus per savaitę, kad išlaikyti sveikus ir gražius plaukus. Atminkite, kad skirtingos kaukės yra skirtos konkrečioms problemoms spręsti.

Kaip išsirinkti plaukų kaukę?

Pirmiausia nustatykite plaukų tipą ir apžiūrėkite galvos odą: ar plaukai yra sausi, ar riebūs prie šaknų, galvos oda jautri, ar normali. Tuomet nustatykite problemą, kurią reikia spręsti: trapūs, pažeisti, ploni, ​​skilinėjantys ar sausi plaukai. Taip pat, svarbu atkreipti dėmesį ir į tai ar jūsų plaukai natūralūs ar dažyti, ar reikia išlaikyti jų spalvą? Renkantis kaukę turite žinoti kokį rezultatą norite pasiekti: glotnumo, suteikti apimties, sustiprinti plaukus ar kt. Išsirinkę kaukę būtinai išnagrinėkite sudedamąsias dalis etiketėje ir įvertinkite ar sudėtis gera. Jei reikia spręsti kelias problemas, galite pasirinkti skirtingo veikimo kaukes ir jas kaitalioti.

24-17

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode